İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

0
756
is-bankasi-kredi-karti-basvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu| İş bankası, 26 ağustos 1924 de Cumhuriyet döneminde Atatürk’ün liderliğinde kurulan ilk ulusal bankadır. 93 yıllık bir geçmişe sahip milli bankamızdır. O günden bugüne hizmet veren iş bankası kredi ve kredi kartları ile birçok opsiyon sunmaktadır müşterilerine. Kredi kartı ve kredi konusunda sunduğu çeşitli finanslar ile birçok kesime hitap etmektedir.

İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN YAPILACAK YÖNTEMLER

Diğer birçok bankada olduğu gibi iş bankası kredi kartı başvurusu için de çeşitli yöntemler vardır. Bunlar;

  • İnternet aracılığı kart başvurusu; iş bankasının resmi internet sayfasından Bireysel, Kartları kısmında Hızlı kredi kartı başvurusu seçeneğini tıklayarak, karşınıza çıkan ekranda, 5 farklı kredi kartından birini seçerek o kartın başvuru formunu dolduruyorsunuz. Kartın temaslı mı temassız mı olmasını istersiniz seçeneği seçerek, TC kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve aylık ortalama gelirinizin olduğu bölümleri doldurarak kart limitinizin belirlenmesi için bu bölümü doldurmanız gerekir. Başvurunuzu tamamlamak için aranmak istediğiniz ya da diğer seçeneği seçerek doğrulama kodunu girip başvurunuzu tamamlamış olursunuz.
  • Telefon bankacılığın da kart başvurusu yapmak isterseniz, 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak iş bankasının müşteri hizmetlerine bağlanıp, TC kimlik numaranız, ad, soyad, adres, aylık ortalama geliriniz, kişisel bilgileriniz gibi bilgileriniz ile telefonun diğer ucunda ki müşteri temsilcisinin formu doldurmasını sağlayarak kredi kartı başvuru işlemini yapmış olursunuz.
  • İş bankası kredi kartı başvurusu için bir diğer seçenek olan sms ile başvuruda bulunabilirsiniz. Telefonunuzun sms bölümüne, “MAXIMUM boşluk TC kimlik numaranızı “ yazarak 4402’ye sms gönderebilirsiniz.
  • Eğer bir iş bankası şubesine yakınsanız, şubeye giderek oradan da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuracağınız kredi kartları ve iş bankasının tüm kredi kartları; Maximum kart, Maximum Tema kart, Makro Maximum kart, maximum gold kart, maximum platinum kart, maximiles kart, maximum aidatsız kart ve İş’te Üniversiteli kartları ile farklı kapasiteye sahip birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Maaşlı müşterilerine farklı ayrıcalıklar sunan iş banksı kredi kartları aidatı ya da aidatsız kredi kartları ile hizmet vermektedir. İş banksı kredi kartı başvurusu bu şekilde yapılmaktadır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here