Hsbc Kredi Kartı Başvurusu

0
140
hsbc-kredi-karti-basvurusu

Hsbc Kredi Kartı Başvurusu| Hsbc bankası, ülkemizde kurulan ilk İngiliz bankasıdır. 87 ülkede hizmet vermekte olan özel sermaye destekli bu banka ülkemizde de uzun süre faaliyet vermektedir. Hsbc bankası, sağladığı finansman ile müşterilerinin arz ve taleplerine cevap vererek kredi ya da kredi kartı ile finans sağlamaktadır. Hsbc kredi kartı başvurusu yapılarak ya da kredi için başvuru yapılarak onay verildiğinde bu imkanlara ulaşılır.

HSBC KREDİ KARTI BAŞVURUSUNDA Kİ KOLAYLIKLAR

Kredi başvurusunu 4 farklı şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle en başından beri olan uygulama şubelere giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı, sms ile ya da internet bankacılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • En yakınınız da ki Hsbc şubelerine giderek size verilen başvuru formunu doldurup kredi kartı için başvurabilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı; banka müşterisi iseniz yani maaşlı müşterisi iseniz bilgileriniz burada zaten kayıtlıdır. Bu yüzden web sitesi ya da internet bankacılığı ile kredi kartı başvuru yazan işlemleri takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz, Hsbc’nin kendi resmi internet sayfası üzerinden başvuru formunu doldurarak (cep telefonu, TC kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girerek) ardından seçeceğiniz kredi kartı ve başvuru bilgilerinin girerek onay cevabını bekleyebilirsiniz.
  • Telefon bankacılığı; hsbc’nin 0850 211 0 111 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak operatör aracılığı ile size yönlendirilen başvurularda TC kimlik numaranız söyleyerek kredi kartının türünü belirtip başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Sms ile başvuruda ise Advantage kart için başvurusu için; telefonunuzun mesaj bölümüne advantage yazarak 0532 444 44 77 numaraya kısa sms göndermeniz yeterli. Tüm bu işlemlerin hepsinde banka size Hsbc kredi kartı başvurusu olumlu ya da olumsuz cevap için geri dönüş yapar mutlaka. Eğer onaylandı ise kartsınız kurye ile adresinize teslim edilir.

Kredi kartları; Advance, Advantage Classic, Concept, Concept üniversiteli, Advantage Hızz, Advantage Hızz üniversiteli,  Campus kredi kartı çeşitleridir. Bu kartlar da doğru ve aktif kullanabilme yeterliliğine göre gruplandırılmıştır. Her müşteri kendi kullanımına yakın olan kartı seçer. Hsbc kredi kartı başvurusu bu şekilde yapılmaktadır.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here