Az Parayla Yatırım Yapmak İstiyorum

0
155
az-parayla-yatirim-yapmak-istiyorum

Az Parayla Yatırım Yapmak İstiyorum| Bugünkü yazımızda, az miktardaki birikmiş paranızı nasıl kullanırsanız o parayı en karlı şekilde arttırabileceğiniz üzerinde duracağınız. Bu konuyu tartışırken kimlerin bu tarz yöntemlere başvurmayı tercih ettiğini açıkladıktan sonra az para ile yüksek kazanç elde ettiren yatırım çeşitleri listesi üzerinde duracağız.

Az Para ile Yüksek Kazanç Elde Ettiren Yatırım Çeşitleri

Az para ile yüsekkzanç elde ettiren yatırım çeşitleri çok sayıdadır. Bugünkü makalemizde nbu yatırım çeşitlerine kimlerin ihtiyaç duyduğunu ve bu yatırım çeşilerinin neler olduğunu inceleyeceğiz. Özellikle gelecekte kendi girişimleri ile iş kurmak isteyenlerin en büyük amacı bir şekilde biriktirmeyi başladığı küçük para miktarları ile daha yüksek kazançlar elde edebilecekleri yöntemler bulmaktır. Bu yöntemleri bulurken paralarını kaybetme tehlikesi yaşayan birçok kişi, az parasını daha yüksek bir mebla haline getirmenin en avantajlı hem de güvenilir yöntemini bulmaya çalışmaktadır. Sizin için bu başlık altında özellikle yatırdığınız para değeri kaç olursa olsun çok yüksek meblalar kazandırmapotansiyeli olan para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Bu yollar, para kazandırabileceği gibi yüksek meblalar kaybettirebilecek yollardır. Önemli olan yatırım sürecinizi bilinçli bir şekilde yapmak ve zamanı geldğğinde akıllıca stratejiler doğrultusunda paranızı geri çekmektir. Gelin beraber bu yatırım çeşitlerini inceleyelim.

Kripto Para Yatırımı İle Para Kazanma

Az para ile yüksek kazanç elde ettiren yatırım çeşitleri arasında en ünlüsü kripto paralardır. Kripto paralar son dönemin ekonomi dünyasına bir yıldırım gibi düşen ve başta Amerikan Doları olmak üzere; bütün resmi para birimlerinin krallığını bir anda yıkmayı başarabilen sanal para birimleridir. Bu sanal para birimlerinin en önemli özellikleri, resmi para birimlerine kıyasla daha özgür ve kişisel bir harcama ve yatırım olanağı sunarken; gizlilik hizmetine de sahip olması.

Tamamen merkezsiz bir sistem etrafında şekillenen ve her bir kullanıcının kendi verilerini girerek ağa katıldığı bu çok merkezli algoritma, kullanıcıların girdikleri para akış verilerinin birbirini doğrulaması esasına dayanarak çalışmaktadır. Bu üzerine pek çok komplo teorisi dönen insan üstü sistem, Blockchain teknolojisi tarafından taban sağlanan bir sistemdir. Özellikle yatırımcılar tarafından oldukça karlı yatırım araçları olarak görülen kripto paralar, bundan yalnızca dört ya da beş yıl önce sahip oldukları değerin binlerce katına ulaşmışlardır. Özellikle kripto paraların en ünlüsü olan Bitcoin, Amerikan Doları karşısında elde ettiği hızlı üstünlük ile dünyanın en büyük teknoloji ve bilim şirketlerinin CEO’ları tarafından bile yatırımalmaktadır. Bu bağlamda Bitcoin ya da Blockchain teknolojisi dahilindeki altcoinler üzerinden yatırım yapmak mümkündür ve oldukça hızlı para kazandırabilir.

Kripto para yatırımında dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Kripto para yatırımı yaparak para kazanma, son dönemlerde birçok kripto para birimi değer yükselişi yaşadığından ve pahalılaştığından dolayı az para ile yapılabilecek yatırımlar listesine girememektedir. Bundan birkaç sene önce birkaç dolara Bitcoin alanlar, şu anda Bitcoinin fiyatının ani ve dramatik yükselişi ile zengin olmuşlardır. Bundan dolayı şu anda da henüz keşfedilme sürecinde olan ve değeri çok yükselmemiş bir altcoin bulunarak yatırım yapılmalı ve bu altcoin’in değerinin yükselmesi beklenmelidir.

İnstagram Fenomeni Olarak Para Kazanma

Az para ile yüksek kazanç elde ettiren yatırım çeşitleri arasında en keyiflisi kuşkusuz instagram fenomenliğidir. Başta kulağa garip gelse de aslınad herhangi bir sosyal medya sitesinde fenomen olmak oldukça kazançlı bir iş haline gelebilmektedir. Farklı alışkanlıklarınız, paylaşım tarzlarınız sayesinde fenomen olduğunuz sosyal medya hesaplarında takipçileriniz arttıkça markaların ilgisini çekmeye başlarsınız. Markalar sizlerke PR reklam anlaşmaları yapabilirler. PR reklam, takipçilerinize sizina racılığınız ilr markaların yaptıkları reklamlardır. Bu reklamlar özellikle İnstagram fenomeni olan kişi ile takipçileri arasındaki duygusal bağdan yararlanılarak yapıldığından dolayı oldukça etkili olmaktadır. PR reklam çalışmaları yaparak kazanabileceğiniz para miktarı oldukça yüksektir.

İnstagram fenomeni olarak para kazanma

Yapabileceğiniz temel 2 şey vardır. Aşağıda bunların ayrıntılı listesini inceleyebilirsiniz:

  • Sürekli ve düzenli olarak paylaşımda bulunmak. Eğer instagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız sürekli olarak paylaşım yapamya özen göstermelisiniz. Düzensiz ve süreksiz paylaşım yapan bir profili takip etmek kimsenin hoşuna gitmeyecektir. Bundan dolayı İnstagram takipçilerinize sürekli instagram dünyasında olduğunuza dair bir mesaj verebilmek açısından ve markalara da kendinizi göstermek açısından sürekli ve istikrarlı bir paylaşım takvimi oluşturmanız gerekir.
  • Paylaşımlarınızda yenilik ve farklılık yaratmak. İnternet üzerinden yapılan paylaşımlar genel olarak kendini tekrar edebiliyor ya da kullanıcılar belli bir süre sonra bir trendin çeşitlemelerini görmekten sıkılabiliyor. Bundan dolayı eğer İnstagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız yenilikçi fikirler ile yaratıcı konseptler bulmanız işinize çok yarayacaktır.
  • Takipçileriniz ile sürekli iletişim halinde olmak. Ulaşılaibilir olmak İnstagram takipçilerinizin sizi takip etmesi için onlara bir neden sunmanız anlamına geliyor. Eğer ulaşılabilir ve sürekli iletişim halinde olan bir fenomen olursanız markalar için de iyi bir kazanç kapısı olmuş olursunuz. Bundan dolayı da PR reklam satışı yapma şansınız da artmış olur.
Blog Açarak Para Kazanmak

Az para ile yüksek kazanç elde ettiren yatırım çeşitleri arasında son dönemlerde hızlı yükselen yöntem ise blog açarak para kazanma yöntemidir. Bir blog sitesi açarak ve içerisine düzenli aralıklar ile içerik girerek Google aramalarında yüksek sıralara çıkmayı başarabilirsiniz. Google aramalarında yüksek sıralara çıkmak ise Google reklamlarını almanızı sağlayarak size yüksek paralar kazandıracaktır. Bu yatırımı yaparken harcayacağınız para blog alan ismine ve blog temasına olmak üzere iki kalemden oluşmaktadır. Bu iki gider dışında başka bir gideriniz olmayacaktır fakat düzenli veri girişi olabilmesi açısından blogunuza belli aralıkalrla yazı girişi yapmanız gerekecektir. Bundan dolayı blogunuz için zaman da ayırmanız gerekir. Blog üzerinden elde edilebilen paralar oldukça değişkenlik göstereiblmektedir. Ayda bin TL de kazanmanız mümkündür, 100 bin TL de kazanmanız mümkündür. Dolayısı ile blog açarak para kazanmak fikri içerisinde iseniz, bu yöntemin iyi bir planlamasını yaparak en iyi noktaya yükselmenizi tavsiye ederiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here